Proč srovnat povinné ručení

Srovnání povinného ručení není žádnou novinkou na našem trhu. Od spuštění už využilo této možnosti drtivá většina motoristů a celkově tak ušetřila více než 300.000.000 Kč. Průměrně pak každý klient ušetřil přes 1.500 Kč.

prst

Výhodnější nabídka

V naši databázi máme přes 500 variant povinného ručení. Je velmi pravděpodobné, že kdybyste se rozhodli stát "pojišťovacím agentem", který si najde tu nejvýhodnější nabídku sám, stejně můžete vynechat jednu jedinou, která by byla nakonec tou nejvýhodnější. Nejvýhodnější píšeme s důrazem, protože nejvýhodnější nemusí vždy znamenat nejlevnější a přesto se může jednat o smlouvu která by Vám vyhovovala nejvíce. Nenechte si ujít všechny možné varianty a zašlete nám žádost o srovnání povinného ručení ještě teď. Je to zdarma a nezávazné.

prachy

Vaše peníze

Již v úvodu bylo zmíněno, že díky spolupráci s pojišťovnami, kterým přivádíme touto cestou nové zákazníky získáváme razatní slevy, se kterými se běžně jen tak nesetkáte. V množství je totiž síla a čím více podepsaných smluv získáme, tím lepší platební podmínky máme možnost získat. Pro Vás je pak pozitivní, že získáte cenově výhodnější nabídky než byste běžně mohli získat.

čas

Váš čas

Je takřka nemožné, abyste měli možnost porovnat veškeré nabídky pojišťoven, které povinné ručení nabízí. My využíváme systém, který nám vyhodnotí podle Vámi vyplněného formuláře nabídky se kterými Vás seznámíme. A nebude nám to trvat měsíce ani týdny. Váš čas tak nemusíte trávit srovnáváním nabídek ze kterého by se Vám točila hlava.